Winietki - Model w55

kontakt:
e-mail: kontakt@swiat-kartek.pl
tel. 511 986 510

 

  • Zaproszenia ślubne z personalizacją
  • Zaproszenia komunijne

Jesteś tutaj

Winietki - Model w55

Winietki Model w55

Winietki (wizytówki) ślubne komplet 4 szt.

Komplet 4 szt. winietek (wizytówek) wykonanych na wysokiej jakości fakturowanym papierze (skóra, prążki, ryps o  gramaturze 250 g/m2  lub papierze gładkim gramaturze aż 350 g/m2)

Winietki są wykonane z dużą starannością na materiałach najwyższej jakości. Winietki są bigowane oraz składane na pół przy pomocy profesjonalnej bigownicy.

Format winietki po rozłożeniu: ok. 10 x 10 cm
Format winietki po złożeniu: ok. 10 x 5 cm


Dodatkowe swoje uwagi do zamówienia podaj w polu "uwagi do zamówienia" np. jeżeli chce zmienić kolorystykę winietki podaj jaki ma mięc kolor

Listę gości można przesłać w polu "Pliki" np. napisaną w wodzie/exelu/notatniku/pdf itp. lub można ją podać w polu "uwagi do zamówienia"

Na każdej winietce można umieścić podziękowanie lub własny tekst np. "Dziękujemy za przybycie Anna & Kamil 20.08.2020" (można go podać w polu "uwagi do zamówienia").
Tekst będzie umieszczony na drugiej stronie winietki.

 

Realizacja zamówienia: po złożeniu zamówienia w ciągu 2 dni roboczych przesyłamy Państwu na e-maila projekt winietki w celu akceptacji projektu. Po akceptacji i zaksięgowaniu płatności realizujemy zamówienie w ciągu 2-5dni roboczych (od poniedziałku do piątku).
 

Formularz zakupu:
Plik

Możesz dołączyć dodatkowe pliki np. Listę gości itp.

Pliki muszą mieć mniej niż 32 MB.
Dozwolone typy plików: txt pdf doc docx bmp mcw odt ott rtf stw xlt xla xls xlr xlw.

Jeżeli masz dodatkowe uwagi do zamówienie podaj je powyżej. Możesz również tutaj podać listę gości ( Kolejne osoby podaj od nowej linii lub rozdzielne przecinkiem) Jeżeli chce umieścić dodatkowe podziękowanie/wierszyk na odwrocie winietki podaj je powyżej.

cena: 1,90 zł/szt.
Tagi::

winietki, stół, ślubne, stół, urodziny, personalizowane, listą, gości, weselne, wizytówki